hakuro

Czy warto używać pędzli do makijażu?

Dla wielu kobiet makijaż jest elementem codziennej rutyny. Kilka kosmetyków pozwala na skuteczne zatuszowanie niedoskonałości, wyrównanie kolorytu cery, a także dodanie pewności siebie. Niekiedy do aplikacji produktów używamy palców albo aplikatorów, które są dołączane do zakupionych przez nas artykułów. O wiele lepszym sposobem na wykonanie estetycznego makijażu jest używanie pędzli. Warto zastanowić się przy ich wyborze nad pędzlami marki Hakuro.

 

Hakuro – pędzle używane przez profesjonalisów

 

Zarówno wizażyści, jak i pasjonatki malowania się w domowym zaciszu, chętnie korzystają z pędzli polskiej firmy Hakuro. Marka ta posiada w swoim asortymencie pędzle wykonane z włosia naturalnego, ale również z syntetycznego. Charakteryzują się one wyjątkową trwałością i spełniają swoją najważniejszą rolę- dają nowe życie kosmetykom, które dużo ładniej i efektowniej prezentują się na twarzy, jeżeli do ich aplikacji wykorzystamy pędzle.

Pędzle do makijażu firmy Hakuro znajdują się w ofercie wielu drogerii internetowych.

 

Zestaw pędzli Hakuro oraz wybrane modele

 

Dla osób, które dopiero chcą rozpocząć przygodę z używaniem akcesoriów do makijażu, najlepszym wyborem jest Zestaw 10 pędzli Hakuro do makijażu oka i twarzy (tutaj klik). W tym komplecie znajdują się wszystkie niezbędne pędzle, które pozwolą na wykonanie pełnego makijażu. Znajdują się tam, między innymi, pędzle do podkładu i pudru, do konturowania, a także do nakładania i rozcierania cieni. Zestaw pędzli Hakuro to również świetny pomysł na prezent dla każdego, kto interesuje się makijażem.

Do nałożenia podkładu warto wypróbować pędzel typu flat top – H50 (zobacz tutaj). Sprawdzi się on zarówno do płynnego podkładu, jak i mineralnego. Bez problemu można go także wykorzystać do aplikacji pudru, różu oraz bronzera- jest niezwykle uniwersalny. Wyprodukowany został z włosia syntetycznego.

H24 (sprawdź tutaj) to pędzel służący do nakładania różu oraz prezycyjnego konturowania. Jest to pędzel syntetyczny. Dokładnie aplikuje bronzer oraz róż. Przy jego użyciu możemy także rozświetlić twarzy, korzystając z rozświetlacza. Jest miękki i z powodzeniem rozciera wszelkie kosmetyki, nie pozostawiając smug.