gąbeczka-do-makijażu

Beautyblender. Gąbeczki do makijażu i tajemnica ich sukcesu

BeautyBlender i inne gąbeczki tego typu na rynku pojawiły się stosunkowo niedawno. Dziś wiele kobiet nie wyobraża już sobie wykonania codziennego makijażu bez tego małego cuda. Czym gąbeczki zyskały sobie sympatię kobiet na beautyblender-original-najlepszą-gąbeczka-do-makijażucałym świecie? Zalet wynikających z ich stosowania jest wiele.

 

Nakładanie kosmetyków gąbeczką

Wykorzystanie gąbeczki do nałożenia podkładu sprawia, że uzyskujemy efekt tzw. drugiej skóry. Kosmetyk ładnie stapia się z cerą i wcześniej nałożonym kremem, dzięki czemu twarz wygląda bardziej naturalnie niż w przypadku aplikacji produktu pędzlem. Dzięki tej metodzie łatwiej jest również uzyskać efekt rozświetlonej cery. Wiele osób dzięki gąbeczkom na nowe odkryło swoje kosmetyki do makijażu!

Gąbeczka to produkt wielozadaniowy, dzięki czemu świetnie sprawdzi się np. w podróży, kiedy istotna jest oszczędność miejsca. Zamiast wielu pędzli jedną gąbeczkę z powodzeniem możemy wykorzystać m. in. do nakładania podkładu, aplikacji korektora i innych płynnych kosmetyków, pudrowania na mokro i konturowania.

 

Oryginalny Beautyblender i jego zamienniki

 

Gąbeczki do makijażu dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu każda klientka może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Wąska końcówka ułatwia wykonanie make-upu w trudniej dostępnych miejscach np. przy skrzydełkach nosa. Dodatkowo nakładanie produktów przy użyciu tego aplikatora jest niezwykle szybkie – wystarczy kilka ruchów (tzw. stemplowanie) i makijaż gotowy.

 

gąbki-do-makijażu

 

Umiejętne aplikowanie produktów za pomocą gąbeczki sprawia również, że kosmetyki wystarczają na dłużej. Zwilżona wodą gąbeczka pobiera mniej podkładu lub korektora, dzięki czemu płynne kosmetyki są wydajniejsze.

Gąbeczka do makijażu z powodzeniem zastępuje pędzle. Jest lekka, mała, wielozadaniowa i łatwo ją utrzymać w czystości (wystarczy ją umyć przy użyciu zwykłego mydła). Trudno się dziwić, że podbiła serca miłośniczek makijażu na całym świecie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *