beauty blender

Beauty blender – zalety stosowania oryginału

Makijaż jest dla każdej kobiety niezwykle ważny. Odpowiednio nałożony preparat daje gwarancję jednolitej i pięknej cery. Każda kobieta powinna wiedzieć, w jaki sposób ułatwić sobie to niezwykle trudne i czasochłonne zadanie. Warto wiedzieć, że zbyt duża warstwa podkładu może zrobić na twarzy efekt maski, czego lepiej unikać. Beauty blender to rewolucyjna gąbka do makijażu dziennego i wieczorowego. Ułatwiła makijaż wielu kobietom. Pisałam o tym już wcześniej tutaj.

Beauty blender- zalety stosowania

Ta rewolucyjna gąbka do makijażu sprawia, że nałożony podkład wygląda estetycznie i delikatnie. Wystarczy namoczyć gąbkę, umieścić na niej pompkę podkładu i delikatnymi, kolistymi ruchami wklepać produkt w twarz. Niedoskonałości powinny być od razu zakryte. Produkt dostępny jest tutaj klik. Dostępny jest w wielu ciekawych wersjach kolorystycznych, jednak najbardziej popularne są czarne i różowe. Dzięki tej gąbce nakładanie makijażu staje się proste i szybkie.

Dlaczego warto stosować Beauty blender?

Nakładanie produktu za pomocą gąbki jest szybkie i wygodne. Produkt zostaje równomiernie rozprowadzony po całe twarzy. Praktycznie każda drogeria internetowa ma go w swojej ofercie, jednak Puderek.com.pl ma w ofercie wszystkie wersje, sprzedaje go najtaniej (po 64,90 zł, wszędzie indziej 69 zł) i macie pewność, że jest to oryginał (uwaga na Beauty Blendery po 40 zł na allegro).

Nakładanie podkładu palcami jest nieekonomiczne, ponieważ zużywa się zbyt dużą ilość podkładu. Na rękach gromadzą się również zarazki, które wraz z podkładem zostają wklepane w cerę. W wyniku takiego zabiegu na skórze powstają wypryski. Stosowanie pędzli jest nieco lepszą metodą, jednak na włosiu również gromadzą się roztocza pochłaniane z otoczenia.

Wbrew mitom, Beauty blender nie pochłania podkładu do środka. Aby obalić tę tezę, zostały przeprowadzone testy, które pokazały, że podkład nie wnika wewnątrz gąbki. Beauty blender można z powodzeniem czyścić za pomocą dowolnego mydła.

Wiele kobiet doceniło już tę innowacyjną metodę nakładania podkładu. Kobiety, którym zależy na pięknym i trwałym makijażu, powinny stosować ten rodzaj narzędzia do makijażu. Efekt gwarantowany.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *