ardell-demi-wispies-najpopularniejsze-sztuczne-rzęsy

Piękne oko na co dzień – sztuczne rzęsy Ardell czy przedłużanie?

Rzęsy to oprawa oka, która decyduje o wyrazistości spojrzenia i jego zalotnym, atrakcyjnym charakterze. Nie zawsze naturalne rzęsy, nawet pomalowane najlepszym tuszem dają zadowalający efekt estetyczny. Z tego względu wiele pań decyduje się na metody, które mają za zadanie upiększyć oko. Nie jest to zarezerwowane jedynie na specjalne okazje, ponieważ dziś sztuczne rzęsy można nosić z powodzeniem na co dzień. Wystarczy tylko odpowiednio je dobrać. Czy zdecydować się na przedłużanie w gabinecie kosmetycznym czy też wysokiej jakości sztuczne rzęsy na pasku?

Komfort i naturalny efekt

Co prawda rzęsy przedłużone w salonie prezentują się zjawiskowo, zwłaszcza w pierwszym tygodniu ich noszenia, ale mają również swoje wady. Na przykład podczas snu odkształcają się, co wiąże się z szybszym wypadaniem. Panie, które mają zwyczaj pocierania oczu również mogą się spodziewać mniej trwałego efektu. Przez pierwsze dwie doby po przedłużaniu należy uważać, by rzęsy nie zmoczyły się, a nie zawsze jest to możliwe. W przypadku posiadania tłustej powieki bardzo szybko dochodzi do odklejenia sztucznej rzęsy, więc trzeba je często uzupełniać. To z kolei zwiększa i tak wysokie koszty takiej inwestycji w urodę.

Atrakcyjne rzęsy w kilka sekund

Dla kobiet, które pragną pięknego wyglądu, ale także komfortu można polecić sztuczne rzęsy Ardell. Modele takie jak ten, który można zobaczyć tutaj, są przeznaczone do noszenia na co dzień. Dają subtelny, ale zarazem wyraźny efekt i prezentują się naturalnie. Po całym dniu wystarczy ostrożnie je zdjąć i wyczyścić z resztek kleju, a z powodzeniem można je będzie wykorzystać wielokrotnie.

Prezentowane rzęsy można zakupić bez wychodzenia z domu w drogeriach online. Mają one znaczną przewagę nad rzęsami przedłużanymi u kosmetyczki, między innymi w tym względzie, że w nocy nie ma potrzeby, by martwić się o ich wygląd. Po prostu nakleja się je rano po wykonaniu makijażu i cały dzień można wyglądać nieskazitelnie. Nie bez znaczenia jest także to, że umożliwiają one wykonanie bardzo dokładnego demakijażu, co w przypadku rzęs przedłużanych nie zawsze jest technicznie możliwe.